U19 v derby rozdílných poločasů poprvé letos bez bodu

9.9. 2017

starší dorost

4. kolo divize dorostu

FK Litvínov a.s. - MFK Most 1:3 (0:1)

Branka: ´72 Walter

Sestava: Cafourek - Schubada, Hochel, Polívka - Kopal, Zadina, Karlík, Stejskal, Beran - Dekař, Walter

Střídali: ´57 Iliev (Karlík), ´66 Kocúr (Beran), ´84 Verner (Schubada)

       Na domácí půdě jsme v pozdním odpoledni přivítali na svém hřišti sousedy z Mostu. Těsně před utkáním jsme řešili kvůli zdravotním problémům 2 změny v sestavě a nevěděli jsme jak se to projeví na naší hře.

       Do utkání jsme nastoupili velmi aktivně, vysokým presinkem jsme hosty zatlačili a v úvodní pětiminutovce jsme se dostali na koně a do pohody. Ale rázem jsme proháli první souboj na půlce a zbyytečně jsme hasili situaci rohovým kopem. Naše klasika...opět jsme nebyli důrazní na dlouhé tyči, kde hostující hráč v poklidu hlavičkoval nazpět před naši branku, kde nám utekli hráči z první tyče a hostující hráč pohodlně skóroval do odryté branky. V ten moment, jakobychom přestali věřit v sebe sama, jsme odevzdali mosteckým úplně zadarmo. Nedokázali jsme se porvat o odražené míče, nechtělo se nám obsolvovat souboje a hlavně jsme byli líný na krok a čekali co soupeř  námi udělá. Proto až do konce půle mostečtí jasně dominovali a my se pouze bránili a čekali na vlastní smrt. V závěru první půle jsme byli ještě vyloučeni, tak jsme dohrávali první půlky pod velkou dekou.

       V poločasové přestávce byla v kabině bouřka a byli jsme zvědavý jestli mužstvo má charakter a dokáže se správně nas...

       Najednou na hřišti bylo úplně jiné mužstvo, karty se naprosto obrátili a my, ačkoliv oslabeni, jsme najednou měli navrch, vyhrávali a dohrávali souboje a mostečtí nestíhali. Byl na hřišti tým, který táhne za jeden provaz a dokáže jeden za druhého hrábnout. Rázem jsme si začali věřit na míči a dokázali se prokombinovat celým hřištěm a jenom kvůli tomu, že jsme měli psychicky rázem navrch. Asi klíčový moment utkání přišel v ´61 minutě, kdy nám hostující obrana nabídla zadarmo míč na penaltu...před Zadinou prázdná branka, ale ten svou šanci ještě přehrál a místo střely chtěl vykoupat gólmana, ale bohužel to ..... zkazil.Tato šance nám pomohla v tom, že jsme si ještě více věřili, stáhli obranu na tři beky a poslali do hry další útočné hráče.  Za pět minut nám z hranice vápna vymetl šibenici hostující útočník a nevypadalo to s námi dobře. Bylo dobré, že jsme nesložili zbraně a dál se rvali a odměnou náb byl rychlá korigující branka Waltera, kdy mu černou práci odvedl ve vápně Kocúr. Svůj tlak jsme ještě zvýšili, začali si vytvářet standardní situace a zejména série tří rohů volala po brance...ale v této chvíli zachraňoval mostecké rozhodčí.  V závěru utkání po dalším rohu nám utekl do otevřené obrany hostující útočník a střelou k tyči rozhodl o vítězství mosteckých.

        Za první ochrápanou půli se musíme stydět, ve druhé půli už to byl parádní výkon, podložený týmovým duchem a maximálním nasazením.

« Zpět
dne: 10.09.2017

Naši partneři

Město Litvínov G7, a.s. SYNER s.r.o. Energo Electric, s.r.o. Ústecký kraj European facebook Fortuna TO DÁME

Rychlý kontakt

Trenérské složení 2017/18

 

Areál Lomská - Mapa

Letní stadión - Mapa

Sportovní hala Koldům - Mapa
 

Příspěvky - informace

Potvrzení o platbách pro VZP

Sportovní ředitel FK Litvínov a.s.
Vratislav Havlík
Tel: 724 676 157

Email: reditel.fklitvinov@gmail.com

 

Ředitel FŠ Litvínov o.p.s.
Zdeněk Kotalík
Tel: 724 676 152
Email: seftrener.fklitvinov@gmail.com

 

Sekretář mládeže
Mgr. Jan Novák
Tel: 724 676 154

Email: fklitvinovsekretar@seznam.cz 

 

  Navštivte náš Facebook
 

Rekonstrukce areálu Lomská z programu ROP

Revitalizace vnitřních prostor sportovní haly v Litvínově