Starší dorost po dlouhé bodové šňůře z Loun s prázdnou

14.4. 2017

21. kolo KP

FK Louny - FK Litvínov a.s. 3:1 (1:0)

Branka: ´53 Kocúr

Sestava: Cafourek - Paunkovič, Hochel, Ducháček - Kastl, Iliev, Stejskal, Zadina, Walter - Kocúr, Kopal

Střídali: Semelka, Biely

Starší dorostenci zajížděli v pátek do Loun, kde se na místním velodromu utkali se svým soupeřem. Chtěli jsme odčinit špatný výkon z minulého utkání, ale proti domácím nás nečekalo nic lehkého. Hřiště bylo opět v hrozném stavu, ale museli jsme se s tím vypořádat.

Do utkání jsme nastoupili velmi odhodlaně a hlavně Zadina s Ilievem dřeli jak koně uprostřed zálohy a rvali se o každý míč. Po zisku míče se nám kupodivu dařila i parádně kombinace a hned v úvodních minutách se dostal do vyložené šance Iliev, ale svoji příležitost na hranici vápna hloupě prováhal. Dál jsme byli aktivnější, ale první studená sprcha přišla, když po dlouhém nákopu došlo k nedorozumění obránců s brankářem a domácí šli lacině do vedení. Cítili jsme, ale, že dneska nám to jde, tak jsme si věřili i na míči a domácí jasně v poli přehrávali. Poctivě jsme pracovali uprostřed hřiště a jediný problém nám dělali dlouhé nákopy do naší obrany, kde jsme občas propadávali. Jinak se domácí do hry prakticky nedostali. Pěkným průnikem se prezentoval Ducháček, který prolétl středem hřiště přes čtyři hráče a v malém vápně vyzval ke skórování Kocúra, který svou tutovici zazdil. Do kabin jsme šli s jednogólovým mankem, ale s pocitem, že dneska je to náš den, že musíme vyhrát.

Do druhé půle jsme hned vlétli aktivně  a po dlouhou dobu nepustili domácí k míči, až do momentu kdy přišla druhá sprcha, kdy opětpo standardce z půlky přišel dlouhý nákop na roh vápna, kde se srazili dva naši obránci a zmatený brankář vyběhl na půli cesty a domácí hráč střelou nestřelou dopravil krkolomě míč do prázdné branky. To už otřáslo naší psychikou, protože domácí z ničeho vedli o dvě branky. Naštěstí se nám podařilo rychle korigovat, kdy Kocúr, z dvaceti metrů z otočky, vymetl šibenici. Hned jsme opět ucítili šanci a šli si pro výhru, ale další dlouhý nákop a zaváhání brankáře nás stál zápas. Do hry jsme se mohli dostat ještě dvacet minut před koncem, kdy Iliev z malého vápna přestřelil prázdnou branku. Pak už domácí utkání odbránili, klukům patří dík, že až do poslední minuty šlapali a rvali se o lepší výsledek. Bohužel po nejlepším výkonu sezóny, jsme po desetizápasové šňůře poprvé padli, ale s pocitem dobře odvené práce. Vyzdvihnout musím výkon Zadiny, který svojí pracovitostí strhnul ostatní a ukázal se jako lídr mužstva. Stínem utkání je zranění Ilieva, který podal taky výborný výkon, ale v závěru zápasu si po souboji zlomil ruku.

dne: 16.04.2017

Rozpis utkání jaro 2017

Odjezdy autobusů jaro 2017

út 30.5. 2017 UMT Baník Most - pohár