Pohodová výhra ml.dorostu v Lounech!

FK Louny-FK Litvínov 0:5(0:2),góly Jansa 2,Dub,Hajník,Hamouz.

Sestava-Grund-Michalko,Hajník,Hasso-Hamouz,Dub,M.Hrubý,Relich,Konopka-J.Hrubý,Jansa,střídali Šanca,Čepek,Pressl,Krunt.

Utkání v Lounech se hrálo na umělce s menšími rozměry hřiště a tak jsme do zápasu vstupovali s obavami.Očekávali jsme množství osobních soubojů a důraznou hru domácích.Naštěstí se naše obavy nenaplnily,kluci přistoupili k utkání velmi zodpovědně a výborným vstupem do zápasu jsme se dostali do pohody.Nejprve Dub vybojoval míč a s přehledem po úniku získal vedení.Pak se trefil navrátilec do sestavy Pepa Hajník,který skvěle nahradil v obraně Kubu Vintra.To běžela teprve šestá minuta a litvínovští na hřišti kralovali.Vytvářeli si další gólové šance a kdyby poločas skončil 5:0,nemohli by se domácí divit.Bohužel jsme v našich šancích nechali vyniknout lounského brankáře,nejlepšího hráče domácích.Na druhé straně při jediné šanci Loun byl Grund pozorný a nepřipustil,aby se ze zápasu stalo drama.I druhý poločas jsme začali náporem a Jansa dvakrát rozvlnil síť za zády domácího brankáře.Opět jsme to stihli za šest minut a další průběh zápasu byl plně v naší režii.Na konečných 5:0 pro Litvínov pečetil po přihrávce Matese Hrubého Hamouz,který obešel brankáře a skóroval do prázdné branky.V tabulce držíme skvělé páté místo a čeká nás poslední zápas podzimu s dosud bezchybným Libercem.Mužstvo se na utkání podzimu těší a věříme,že hosté na Lomské poprvé klopýtnou.

dne: 19.11.2017