A-mužstvo v prvním jarním kole bralo dva body

FK Litvínov - Sokol Horní Jiřetín 2:1 po penaltách

Branky: 91. Ihracký - 69. Hlaváček.

Rozhodčí: Sejkora

FK Litvínov: Martin Svoboda - Khaur, Miroslav Svoboda, Eliáš, Severa (70. Karaus) - Zikmund (56. Ihracký), Polák, Dragoun, Batelka (70. Kozák)- Kulhánek, Kodeš (86. Vrba).

Sokol Horní Jiřetín: Aschenbrenner - Pilař, Vrána, Flemmr, Popelka - Dolejška, Jankovič, Horák, Novotný (85. Bystrý)- Hlaváček (80. Vomáčka), Karlovec.

V  prvním jarním kole krajského přeboru přivítal náš celek sousední sokol Horní Jiřetín. Na našeho tradičního rivala se nám dlouhodobě nedaří a tak naše mužstvo šlo do zápasu s vidinou přerušit naši špatnou bilanci z posledních vzájemných utkání. Po většinu utkání naše mužstvo drželo míč, ale výraznější šanci si nevytvořilo. A tak ve druhém poločase přišel po našem zaváhání v obranné fázi trest. Již to vypadalo, že se naše série neúspěchů bude prodlužovat. Avšak v nastaveném čase se dokázal prosadit Ihracký po přihrávce Kulhánka. V Penaltovém rozstřelu byli všichni naši střelci s přehledem úspěšní. Brankář Svoboda dokázal jednu penaltu zlikvidovat a tak si naše mužstvo připsalo jeden bod navíc za vítězství v penaltovém rozstřelu.

www.nasemostecko.cz/mostecko-aktualne/v-derby-brali-dva-body-domaci/

dne: 10.03.2014