Mistrovská utkání 2017/2018

1.kolo v Ervěnicích

3.9. jsme odehráli naše první kolo satelitních turnajů v Ervěnicích. První zápas s MFK Most se naši na jednom hřišti dlouho rozkoukávali. Poté jsme se nastartovali k dobrým výkonům a jen těsně prohráli 8:10. Druhý zápas s Ervěnicemi byl hodně nevyrovnaný. Chvilí jsme propadali ve všech ohledech a následně excelovali. Nakonec těsná výhra 8:7. Třetí zápas náš celek prohrál s výborným Chomutovem po bojovném výkonu 4:15.

Dnes se projevila naplno naše účast na trénincích, kdy chodilo pravidelně okolo 11 hráčů a hlavně na soustředění, kdy nás bylo 13. Na některých šlo vidět, že se hodně trápí. Naopak tento turnaj bych chtěl vyzdvihnout Lukáše Strouhala a Oldu Koptu.Nezbývá nic jiného než aby borci, kteří mají absence v následujících dnech pořádně zamakali.

Sestava:

1 tým-Galbavý, Strouhal, Kopta, Rejfek, Jirán, Burš, Sítař, Rjaska