2016 / 2017

17.kolo 20.5.2017 v Litvínově

 

Na domácí půdě jsme se utkali s týmy Ervěnic, MFK Most Modří a poté Litoměřicemi. Zápas proti Ervěnicím nám nevyšel díky výkopům brankáře a my se v obranně nedokázali dohodnout kdo má jít do souboje a kdo do zajištění. Druhý zápas proti Mostu kluci předvedli krásné akce a mohli slavit výhru. Třetí zápas nám v prvním poločase nasázel soupeř 10 branek proti našim 3. Ale během druhýho poločasu naši předvedli obrovské nasazení a soupeře už k ničemu nepustili. Škoda jen, že jsme nedokázali střelit víc branek než 7. Nic méně ve vysokých teplotách, který panovaly zaslouží borci pochvalu v jakým tempu dokázali turnaj odehrát.

FKL-Ervěnice 5:15

FKL-MFK Most Modří 16:10

FKL-Litoměřice 10:11

Sestava

1 tým: Antol, Harant, Semelka, Rjaska, Vagaši, Svoboda, Vlček, Vaníček

2 tým: Remuta, Pantůček, Štuhlová, Vavřička, Samec, Urbánek, Duran, Podhradský

 

 

 

 

 

16.kolo 21.5.2017

 

Tentokrát jsme jeli na krásné hřiště do Mlékojed u Litoměřic. V prvním utkání jsme hráli proti týmu Ervěnic. I když jsme se chvilku rozkoukávali, tak naši dokázali nakonec vstřelit více branek a vyhrát 11:8. Druhý zápas jsme se utkali s týmem Litoměřic. Kluci opět makali. Za zmínku stojí druhý poločas našeho druhého týmu, který prohrával už 0:4, ale nakonec si mohl užít oslavu po vítězství 5:4! Po sečtení všech branek jsme nakonec prohráli 14:17. Dnes se dokázalo prosadit z 18 nominovaných hráčů prosadit 11.

Sestava:

1 tým: Remuta, Antol, Svoboda, Rjaska, Vavřička, Urbánek, Vlček, Vagaši, Kočí

2 tým: Štís, Semelka, Samec, Fiala, Harant, Pantůček, Vaníček, Podhradský, Duran

 

 

 

 

 

15.kolo 14.5.2017

Další kolo se hrálo v Lounech. Oba dnešní zápásy jsme dokázali vyhrát!  Nad týmem Louny/Bílina 11:7 a druhý zápas proti MFK Most zelení 27:15. Nikdo se dnes na hřišti neschovával a spousta borců dnes dokázala slavit po krásných kličkách branku. Celkem z 16 hráčů dnes skórovalo 12.

 

Sestava:

1 tým: Remuta, Semelka, Harant, Rjaska, Pnatůček, Svoboda, Vaníček, Babík

2 tým: Antol, Fiala, Samec, Štuhlová, Urbánek, Štís, Duran, Kubík

 

 

 

14.kolo 7.5.2017 v Litvínově

Dnes jsme se utkali se soupeři z Junior Chomutov, Junior Teplice a Fk Litoměřicko.

První zápas s Chomutovem jsme hráli zbytečně s respektem a prohrávali osobní souboje před vlastní brankou a soupeř většinou dorážel míče před naším osamoceným brankářem. Prohra 10:3. Druhý zápas jsme nestačili na Teplické družstvo, které nám nadělilo 4:44. Třetí zápas se kluci dokázali rychle oklepat a vyhrát nad Litoměřickem 12:6.

 

Sestava:

1 tým: Štís, Harant, Samec, Urbánek, Vavřička, Semelka, Zejnič, Podhradský, Duran

2 tým: Remuta, Pantůček, Vlček, Rjaska, Antol, Fiala, Vagaši, Vaníček

 

 

 

13.kolo 29.4.2017

13.kolo jsme odehráli v Mostě proti týmům MFK Most zelení a poté i MFK Most modří. První zápas proti zeleným naši ukázali velikou chuť se ukázat a vyhráli 24:6. Druhý zápas jsme se nechali přejet od hladovějšího soupeře. Modří vyhráli 20:11.

 

Sestava:

1 tým- Antol, Štís, Harant, Samec, Vavřička, Duran, Kočí

2 tým- Remuta, Rjaska, Semelka, Štuhlová, Urbánek, Pantůček, Fiala, Vagaši

 

 

 

 

12.kolo 22.4.2017

22.4.2017 jsme se předvedli v Bílině, kde jsme změřili postupně síly s Bílinou/Louny a poté s Ústí nad Labem. První zápas proti domácím všichni kluci zahráli velice slušně. Výsledek byl bohatý na branky a naši mohli slavit vítězství 20:16. Druhý utkání někteří naši kluci podali mimořádný výkon. Za zmínku stojí Tomáš Pantůček a Max Semelka. Dneska jsme kluky mohli pochválit i za prohru 14:19. Veliké zlepšení !

 

Sestava:

1 tým: Remuta, Semelka, Vaníček, Harant, Rjaska, Duran

2 tým: Štís, Kočí, Pantůček, Urbánek, Samec, Vavřička, Podhradský

 

 

 

11.kolo 16.4.2017

11.kolo jsme odehráli v Ervěnicích. První zápas jsme hráli proti domácím. Naši se snažili a nad soupeřem vyhráli 8:5. Druhý zápas jsme odehráli proti Louny/ Bílina. Naši dokázali kromně kliček i nahrávat a díky tomu se dostávat mnohem častěji před soupeřovu branku. Nakonec slavili vítězství 15:9.

 

Sestava:

1 tým- Antol, Samec, Vavřička, Štís, Duran, Pantůček, Podhradský

2 tým- Remuta, Rjaska, Harant, Semelka, Štuhlová, Zejnič, Urbánek, Kočí

 

 

 

 

 

 

10.kolo 8.4.2017

10.kolo jsme odehráli v Děčíne. První zápas jsme hráli proti domácím. Chtěli jsme navázat na pěkné výkony z minulého kola a to se nám také podařilo. Dařilo se nám kombinaci i soubojích 1:1. Co nám ale nešlo, byla rozehrávka od brankáře plus lepší pohyb hráčů. Na tom musíme zamakat. Zápas skončil těsnou prohrou 11:14.

Druhý zápas jsme se utkali s Teplicemi. Naše můžu pochválit za první poločas, kdy naše týmy dokázaly udržet se soupeřem krok a remízovat na obou hřištích 4:4. Druhý poločas už nám došly síly a zápas jsme prohráli 10:29.

Kluci zaslouží celkově pochvalu a jen doufám, že nás v dalším kole v Ervěnicích nenechají někteří opět na holičkách v podobě výletů místo fotbalu.

Sestava:

1 tým- Pantůček, Svoboda, Harant, Vagaši, Rjaska, Antol

2 tým- Vlček, Remuta, Zejnič, Urbánek, Vavřička, Semelka

 

 

 

9.kolo 2.4.2017

Na náš první satelitní turnaj do Jirkova jsme jeli s vírou, že dokážeme napravit blamáž z minulého víkendu, kdy jsme odehráli přátelské utknání s Junior Chomutov. V týdnu jsme zaměřili na obrannou činnost jednotlivců a můžeme říct, že úspěšně!

Náš první zápas s MFK Most zelení byl ze začátku z naší strany hodně nervózní. Postupně jsme začali vyhrávat osobní souboje a rychle získali sebedůvěru. Někteří si pak začali natolik věřit, že pak ukazovali takové parády jako Jiří Vavřička, který si dokázal patičkou přehodit míč přes sebe a bránícího hráče a poté zakončit. Nad Mostem jsme tedy dokázali vyhrát.

Druhý zápas byl s týmem Ervenic. To už jsme se vezli na euforii z prvního zápasu. Kluci byli konečně v klidu, když se něco nepovedlo. Nezklopili hlavy. I když jsme prohrávali o 4 branky, tak jsem zápas dokázali otočit i díky hatriku Venci Samce a Martina Rjasky.

Třetí zápas jsme se utkali s Juniorem Chomutovem. Kluci byli neuvěřitelně odhodlaný napravit výkon z minulého týdne. Velká pochvala pro obránce Kryštofa Haranta a Máru Svobodu, kteří to odehráli bez střídání a při pefektním výkonu. V hodně emotivním utkání jsme dokázali senzačně vyhrát!

I když jsem tu dnes vyjmenoval pár kluků, kteří vynikali, musím pochválit celé mužstvo!

Sestava:

1 tým- Remuta, Svoboda, Harant, Fiala, Rjaska, Antol, Urbánek

2 tým- Vlček, Štís, Samec, Vaníček, Vavřička, Semelka, Pantůček

 

 

Domácí turnaj 2008 na Koldumu

 

Dne 26.2.2017 se uskutečnil turnaj na Koldumu pro ročník 2008. Účastnilo se celkem 7 družstev a hrálo se na dvou hřištích součastně po 16 minutách každý s každým. Naši se na turnaji předvedli. Obsadili první a čtvrté místo. Nejlepší střelec byl vyhlášen se 17 brankami Martin Rjaska.

Umístění

1. Fš Litvínov B

2. FAPV Děčín Modří

3. SK Brozany

4. Fš Litvínov A

5. Fk Bílina

6. FAPV Děčín Bílí

7. MFK Most

 

 

 

Zimní turnaj v Mostě 4.2.2017

 

4.2.2017 jsme se zůčastnili kvalitně obsazeného turnaje v Mostě. Protivníky nám byla Viktorie Plzeň, Ústí nad Labem a MFK Most. S každým jsme se utkali dvakrát po 12min, takže naprosto výborný turnaj bez zbytečného čekání na další zápasy. Musím přiznat, že mě až překvapilo jak jsme se dokázali prezentovat kvalitní hrou i proti takovým soupeřům.  Z kluků rychle spadla nervozita a všechny zápasy si užili. I když to není důležité, tak jsme skončili pouhé tři body za Plzní a bod za Ústím.

Díky za výkon!

 

sestava: Remuta- Samec, Vaníček, Vavřička, Harant, Fiala, Rjaska, Semelka, Pantůček

 

1. Viktorie Plzeň 13 b

2. Ústí nad Labem 11 b

3. Fš Litvínov 10 b

4. MFK Most 0 b

 

 

 

Domácí turnaj na Koldumu 27.11.2016 07/08

 

Do domácího turnaj který se konal 27.11.2016 zasáhli celkem tři naše celky. Dva sestavené z ročníku 07 a jeden z našich 08.  Hrálo se systém 4 1 na dvou hřištích po 18 minutách. První dva z každé skupiny pak postupovali do finálové skupiny a další dva do skupiny o umístění 5-8 místo.

Hodnocení Céčka

Naši kluci sestavený pouze z hráčů narozený roku 2008 naprosto překvapili a postoupili do finálový skupiny Ukázali obrovské nasezení. Nebáli se v soubojích  1:1 s často o hlavu vetšími protihráči jak v útočných, tak v obranných situacích. Dokázali si navzájem pomoct na hřišti. Několikrát ukázali i  pěkné kombinace. Na konci už došli bohužel síly a skončili jsme na 4 místě.  Nicméně gratulace našemu brankáři Vojtěchovi Remutovi , který získal ocenění pro nejlepšího brankáře turnaje.  

Sestava- Remuta- Svoboda, Harant, Vavřička, Samec, Rjaska, Šimánek

 

Konečné umístění

1. Teplice A

2. Děčín

3. Litvínov A

4. Litvínov C

5. Louny

6. Litvínov B

7. Teplice B

8. Černčice

 

 

 

8.kolo

 

 

29.10. jsme odehráli poslední kolo podzimu. V naši sestavě se představilo celkem 21 hráčů!

Litvínov - Ervěnice 15:10

Litvínov- MFK Most Modří 15:12

Litvínov- Litoměřice 10:21

Sestava

1 tým: Remuta, Rjaska, Šimánek, Fiala, Vavřička, Kočí, Musil, Vaníček, Urbánek, Podhradský, Šlechta

2 tým: Pantůček, Samec, Harant, Štuhlová, Svoboda, Antol, Štís, Duran, Vagaši, Burš

 

7. kolo

 

6. kolo

 

5. kolo

 

1.10.2016 se náš ročník 2008 představil v Mostě. První utkání jsem se utkali s MFK Most zelení ( bývalí Baník Most). Se soupeřem jsme odehráli velice pěkný zápas. A i když jsem nakonec prohráli 15:13 tak si naši zaslouženě mohli užít potlesk od rodičů. Druhý zápas jsme dokázali zvítězit nad MFK Most modrý 18:14. Kluci dokázali navázat na bojovnost, fotbalovost a zápas si užili.

Sestava

1 tým: Remuta, Vavřička, Harant, Samec, Šimánek, Antol, Štís

2 tým: Pantůček, Burš, Kuric, Fiala, Vlček, Semelka, Vagaši, Štuhlová

 
 
 

4.kolo

 

25.9.2016 jsme jeli na půdu Fk Louny. Soupeř nám dokázal vrátit úder z minulého týdne. Tentokrát jsme si nedokázali poradit před soupeřovou bránou. Nebyli jsme dostatečně důrazní  a prohráli 23:9. Druhý zápas jsme doslova narazili na Fk Ústí nad Labem. Kvalitní tým nám nedal téměř čuchnout k míči. Výsledek 6:31.

Sestava

1 tým : Urbánek, Antol, Fiala, Štuhlová, Musil, Vagaši, Fenin, Renka

2 tým: Harant, Kubík, Pantůček, Remuta, Semelka, Vavřička, Vlček, Zejnič

 

3.kolo

 

17.9. jsme odehráli 3.kolo krajské soutěže pro ročník 2008. První soupeř byl tým Louny/ Bílina, kteří jsou spojeny pro tuto soutěž. Naši borci si poprvé mohli vyzkoušet jaký to je odehrát zápas v anglickém stylu, kdy zápas doprovázel déšť. První poločas jsme se s tím těžko srovnávali. Nakonec jsme zabrali a druhý poločas jsme zápas otočili, ale v poslednchí vteřinách zápasu soupeř srovnal. Zápas skončil 6:6. Druhý zápas jsme sehráli s týmem Ervenice/ Jirkov. Naši se krásně rozjeli a soupeře přehráli 17:5. Některé akce jsme dokázali dohrát až do prázdné brány a kluci si to dokázali náležitě oslavit.

 Sestava: 
 
1 tým : Samec, Harant, Pantůček, Vavřička, Vlček, Remuta, Urbánek
 
2 tým: Štís, Fiala, Fenin, Vagaši, Musil, Vaníček, Štuhlová

 

 

2. kolo

 

Dne 11.9.2016 jsme odehráli na domácí půdě druhé kolo krajské soutěže pro ročník 2008. První zápas proti Děčínu jsme odehráli pěkný zápas , kdy se nám první poločas dařili spíše souboje 1:1. Druhý poločas už jsme ukázali i kombinace a naši dokázali vyhrát ve velké přestřelce 16:13. Druhý zápas jsme odehráli proti velice kvalitnímu týmu Teplic. Bohužel nám trvalo první poločas než jsme se srovnali s rychlou hrou soupeře. Druhý poločas už skončil cenou remízou. Celkové skóre se zastavilo na 9:15.

sestava

1 tým: Pantůček, Štís, Vlček, Rjaska, Šimánek, Semelka, Antol, Kočí, Čontofalská

2 tým: Remuta, Mordych, Samec, Vavřička, Vaníček, Harant, Urbánek, Švecová

 

Pozvánky

Program utkání:


 

sobota 22.9. 2018 Lomská

10:15 FŠ U19 - Ervěnice

12:30 FŠ U17 - Ervěnice

sobota 22.9. 2018 Štěrboholy

10:30 FC Háje - FŠ 2004

12:15 FC Háje - FŠ 2005

sobota 22.9. 2018 Albrechtická

10:00 MFK Most - FŠ 2006

10:00 MFK Most - FŠ 2007

 


 

Výsledky uplynulého víkendu:

 

Slovan Liberec - FŠ U19  4:2

branky: Kocúr, Jansa

Slovan Liberec - FŠ U17  6:2

branky: Dargaj, Giuly

FŠ 2004 - SK Roudnice 3:1

branky: Rjaska, Kotalík J., Bauer

FŠ 2005 - SK Roudnice 4:2

branky: Vošáhlík 2, Červený 2

FŠ 2006 - SK Kladno 4:6

branky: Kopřiva 2, Schubada, Rendl,

FŠ 2007  - SK Kladno 0:14

 


 

Rozpis tréninků podzim 2018 Lomská

Mistrovská utkání podzim 2018

Satelity přípravky podzim 2018

Autobusy podzim 2018

Rozpis tréninků UMT a haly v zimě

Rozpis školních tréninků na SSZŠ 18/19

Termínová listina podzim 2018

Pravidla sezóna 2018/19

Výživa fotbalistů

Kompenzační cvičení a protahování fotbalistů

video    video2    video Pavel Nedvěd

Trendy ve výchově fotbalistů
 

 


 

 

Naši partneři

Město Litvínov Ústecký kraj ASAS s. r. o. EG Capital

Rychlý kontakt

Trenérské složení 2018/19

 

Areál Lomská - Mapa

Letní stadión - Mapa

Sportovní hala Koldům - Mapa
 

Příspěvky - informace

Potvrzení o platbách pro VZP

Sportovní ředitel FK Litvínov a.s.
Vratislav Havlík
Tel: 724 676 157

Email: reditel.fklitvinov@gmail.com

 

Ředitel FŠ Litvínov o.p.s.
Zdeněk Kotalík
Tel: 724 676 152
Email: seftrener.fklitvinov@gmail.com

 

Sekretář mládeže
Mgr. Jan Novák
Tel: 724 676 154

Email: fklitvinovsekretar@seznam.cz 

 

  Navštivte náš Facebook
 

Rekonstrukce areálu Lomská z programu ROP

Revitalizace vnitřních prostor sportovní haly v Litvínově