2016 / 2017

17.kolo 20.5.2017 v Litvínově

 

Na domácí půdě jsme se utkali s týmy Ervěnic, MFK Most Modří a poté Litoměřicemi. Zápas proti Ervěnicím nám nevyšel díky výkopům brankáře a my se v obranně nedokázali dohodnout kdo má jít do souboje a kdo do zajištění. Druhý zápas proti Mostu kluci předvedli krásné akce a mohli slavit výhru. Třetí zápas nám v prvním poločase nasázel soupeř 10 branek proti našim 3. Ale během druhýho poločasu naši předvedli obrovské nasazení a soupeře už k ničemu nepustili. Škoda jen, že jsme nedokázali střelit víc branek než 7. Nic méně ve vysokých teplotách, který panovaly zaslouží borci pochvalu v jakým tempu dokázali turnaj odehrát.

FKL-Ervěnice 5:15

FKL-MFK Most Modří 16:10

FKL-Litoměřice 10:11

Sestava

1 tým: Antol, Harant, Semelka, Rjaska, Vagaši, Svoboda, Vlček, Vaníček

2 tým: Remuta, Pantůček, Štuhlová, Vavřička, Samec, Urbánek, Duran, Podhradský

 

 

 

 

 

16.kolo 21.5.2017

 

Tentokrát jsme jeli na krásné hřiště do Mlékojed u Litoměřic. V prvním utkání jsme hráli proti týmu Ervěnic. I když jsme se chvilku rozkoukávali, tak naši dokázali nakonec vstřelit více branek a vyhrát 11:8. Druhý zápas jsme se utkali s týmem Litoměřic. Kluci opět makali. Za zmínku stojí druhý poločas našeho druhého týmu, který prohrával už 0:4, ale nakonec si mohl užít oslavu po vítězství 5:4! Po sečtení všech branek jsme nakonec prohráli 14:17. Dnes se dokázalo prosadit z 18 nominovaných hráčů prosadit 11.

Sestava:

1 tým: Remuta, Antol, Svoboda, Rjaska, Vavřička, Urbánek, Vlček, Vagaši, Kočí

2 tým: Štís, Semelka, Samec, Fiala, Harant, Pantůček, Vaníček, Podhradský, Duran

 

 

 

 

 

15.kolo 14.5.2017

Další kolo se hrálo v Lounech. Oba dnešní zápásy jsme dokázali vyhrát!  Nad týmem Louny/Bílina 11:7 a druhý zápas proti MFK Most zelení 27:15. Nikdo se dnes na hřišti neschovával a spousta borců dnes dokázala slavit po krásných kličkách branku. Celkem z 16 hráčů dnes skórovalo 12.

 

Sestava:

1 tým: Remuta, Semelka, Harant, Rjaska, Pnatůček, Svoboda, Vaníček, Babík

2 tým: Antol, Fiala, Samec, Štuhlová, Urbánek, Štís, Duran, Kubík

 

 

 

14.kolo 7.5.2017 v Litvínově

Dnes jsme se utkali se soupeři z Junior Chomutov, Junior Teplice a Fk Litoměřicko.

První zápas s Chomutovem jsme hráli zbytečně s respektem a prohrávali osobní souboje před vlastní brankou a soupeř většinou dorážel míče před naším osamoceným brankářem. Prohra 10:3. Druhý zápas jsme nestačili na Teplické družstvo, které nám nadělilo 4:44. Třetí zápas se kluci dokázali rychle oklepat a vyhrát nad Litoměřickem 12:6.

 

Sestava:

1 tým: Štís, Harant, Samec, Urbánek, Vavřička, Semelka, Zejnič, Podhradský, Duran

2 tým: Remuta, Pantůček, Vlček, Rjaska, Antol, Fiala, Vagaši, Vaníček

 

 

 

13.kolo 29.4.2017

13.kolo jsme odehráli v Mostě proti týmům MFK Most zelení a poté i MFK Most modří. První zápas proti zeleným naši ukázali velikou chuť se ukázat a vyhráli 24:6. Druhý zápas jsme se nechali přejet od hladovějšího soupeře. Modří vyhráli 20:11.

 

Sestava:

1 tým- Antol, Štís, Harant, Samec, Vavřička, Duran, Kočí

2 tým- Remuta, Rjaska, Semelka, Štuhlová, Urbánek, Pantůček, Fiala, Vagaši

 

 

 

 

12.kolo 22.4.2017

22.4.2017 jsme se předvedli v Bílině, kde jsme změřili postupně síly s Bílinou/Louny a poté s Ústí nad Labem. První zápas proti domácím všichni kluci zahráli velice slušně. Výsledek byl bohatý na branky a naši mohli slavit vítězství 20:16. Druhý utkání někteří naši kluci podali mimořádný výkon. Za zmínku stojí Tomáš Pantůček a Max Semelka. Dneska jsme kluky mohli pochválit i za prohru 14:19. Veliké zlepšení !

 

Sestava:

1 tým: Remuta, Semelka, Vaníček, Harant, Rjaska, Duran

2 tým: Štís, Kočí, Pantůček, Urbánek, Samec, Vavřička, Podhradský

 

 

 

11.kolo 16.4.2017

11.kolo jsme odehráli v Ervěnicích. První zápas jsme hráli proti domácím. Naši se snažili a nad soupeřem vyhráli 8:5. Druhý zápas jsme odehráli proti Louny/ Bílina. Naši dokázali kromně kliček i nahrávat a díky tomu se dostávat mnohem častěji před soupeřovu branku. Nakonec slavili vítězství 15:9.

 

Sestava:

1 tým- Antol, Samec, Vavřička, Štís, Duran, Pantůček, Podhradský

2 tým- Remuta, Rjaska, Harant, Semelka, Štuhlová, Zejnič, Urbánek, Kočí

 

 

 

 

 

 

10.kolo 8.4.2017

10.kolo jsme odehráli v Děčíne. První zápas jsme hráli proti domácím. Chtěli jsme navázat na pěkné výkony z minulého kola a to se nám také podařilo. Dařilo se nám kombinaci i soubojích 1:1. Co nám ale nešlo, byla rozehrávka od brankáře plus lepší pohyb hráčů. Na tom musíme zamakat. Zápas skončil těsnou prohrou 11:14.

Druhý zápas jsme se utkali s Teplicemi. Naše můžu pochválit za první poločas, kdy naše týmy dokázaly udržet se soupeřem krok a remízovat na obou hřištích 4:4. Druhý poločas už nám došly síly a zápas jsme prohráli 10:29.

Kluci zaslouží celkově pochvalu a jen doufám, že nás v dalším kole v Ervěnicích nenechají někteří opět na holičkách v podobě výletů místo fotbalu.

Sestava:

1 tým- Pantůček, Svoboda, Harant, Vagaši, Rjaska, Antol

2 tým- Vlček, Remuta, Zejnič, Urbánek, Vavřička, Semelka

 

 

 

9.kolo 2.4.2017

Na náš první satelitní turnaj do Jirkova jsme jeli s vírou, že dokážeme napravit blamáž z minulého víkendu, kdy jsme odehráli přátelské utknání s Junior Chomutov. V týdnu jsme zaměřili na obrannou činnost jednotlivců a můžeme říct, že úspěšně!

Náš první zápas s MFK Most zelení byl ze začátku z naší strany hodně nervózní. Postupně jsme začali vyhrávat osobní souboje a rychle získali sebedůvěru. Někteří si pak začali natolik věřit, že pak ukazovali takové parády jako Jiří Vavřička, který si dokázal patičkou přehodit míč přes sebe a bránícího hráče a poté zakončit. Nad Mostem jsme tedy dokázali vyhrát.

Druhý zápas byl s týmem Ervenic. To už jsme se vezli na euforii z prvního zápasu. Kluci byli konečně v klidu, když se něco nepovedlo. Nezklopili hlavy. I když jsme prohrávali o 4 branky, tak jsem zápas dokázali otočit i díky hatriku Venci Samce a Martina Rjasky.

Třetí zápas jsme se utkali s Juniorem Chomutovem. Kluci byli neuvěřitelně odhodlaný napravit výkon z minulého týdne. Velká pochvala pro obránce Kryštofa Haranta a Máru Svobodu, kteří to odehráli bez střídání a při pefektním výkonu. V hodně emotivním utkání jsme dokázali senzačně vyhrát!

I když jsem tu dnes vyjmenoval pár kluků, kteří vynikali, musím pochválit celé mužstvo!

Sestava:

1 tým- Remuta, Svoboda, Harant, Fiala, Rjaska, Antol, Urbánek

2 tým- Vlček, Štís, Samec, Vaníček, Vavřička, Semelka, Pantůček

 

 

Domácí turnaj 2008 na Koldumu

 

Dne 26.2.2017 se uskutečnil turnaj na Koldumu pro ročník 2008. Účastnilo se celkem 7 družstev a hrálo se na dvou hřištích součastně po 16 minutách každý s každým. Naši se na turnaji předvedli. Obsadili první a čtvrté místo. Nejlepší střelec byl vyhlášen se 17 brankami Martin Rjaska.

Umístění

1. Fš Litvínov B

2. FAPV Děčín Modří

3. SK Brozany

4. Fš Litvínov A

5. Fk Bílina

6. FAPV Děčín Bílí

7. MFK Most

 

 

 

Zimní turnaj v Mostě 4.2.2017

 

4.2.2017 jsme se zůčastnili kvalitně obsazeného turnaje v Mostě. Protivníky nám byla Viktorie Plzeň, Ústí nad Labem a MFK Most. S každým jsme se utkali dvakrát po 12min, takže naprosto výborný turnaj bez zbytečného čekání na další zápasy. Musím přiznat, že mě až překvapilo jak jsme se dokázali prezentovat kvalitní hrou i proti takovým soupeřům.  Z kluků rychle spadla nervozita a všechny zápasy si užili. I když to není důležité, tak jsme skončili pouhé tři body za Plzní a bod za Ústím.

Díky za výkon!

 

sestava: Remuta- Samec, Vaníček, Vavřička, Harant, Fiala, Rjaska, Semelka, Pantůček

 

1. Viktorie Plzeň 13 b

2. Ústí nad Labem 11 b

3. Fš Litvínov 10 b

4. MFK Most 0 b

 

 

 

Domácí turnaj na Koldumu 27.11.2016 07/08

 

Do domácího turnaj který se konal 27.11.2016 zasáhli celkem tři naše celky. Dva sestavené z ročníku 07 a jeden z našich 08.  Hrálo se systém 4 1 na dvou hřištích po 18 minutách. První dva z každé skupiny pak postupovali do finálové skupiny a další dva do skupiny o umístění 5-8 místo.

Hodnocení Céčka

Naši kluci sestavený pouze z hráčů narozený roku 2008 naprosto překvapili a postoupili do finálový skupiny Ukázali obrovské nasezení. Nebáli se v soubojích  1:1 s často o hlavu vetšími protihráči jak v útočných, tak v obranných situacích. Dokázali si navzájem pomoct na hřišti. Několikrát ukázali i  pěkné kombinace. Na konci už došli bohužel síly a skončili jsme na 4 místě.  Nicméně gratulace našemu brankáři Vojtěchovi Remutovi , který získal ocenění pro nejlepšího brankáře turnaje.  

Sestava- Remuta- Svoboda, Harant, Vavřička, Samec, Rjaska, Šimánek

 

Konečné umístění

1. Teplice A

2. Děčín

3. Litvínov A

4. Litvínov C

5. Louny

6. Litvínov B

7. Teplice B

8. Černčice

 

 

 

8.kolo

 

 

29.10. jsme odehráli poslední kolo podzimu. V naši sestavě se představilo celkem 21 hráčů!

Litvínov - Ervěnice 15:10

Litvínov- MFK Most Modří 15:12

Litvínov- Litoměřice 10:21

Sestava

1 tým: Remuta, Rjaska, Šimánek, Fiala, Vavřička, Kočí, Musil, Vaníček, Urbánek, Podhradský, Šlechta

2 tým: Pantůček, Samec, Harant, Štuhlová, Svoboda, Antol, Štís, Duran, Vagaši, Burš

 

7. kolo

 

6. kolo

 

5. kolo

 

1.10.2016 se náš ročník 2008 představil v Mostě. První utkání jsem se utkali s MFK Most zelení ( bývalí Baník Most). Se soupeřem jsme odehráli velice pěkný zápas. A i když jsem nakonec prohráli 15:13 tak si naši zaslouženě mohli užít potlesk od rodičů. Druhý zápas jsme dokázali zvítězit nad MFK Most modrý 18:14. Kluci dokázali navázat na bojovnost, fotbalovost a zápas si užili.

Sestava

1 tým: Remuta, Vavřička, Harant, Samec, Šimánek, Antol, Štís

2 tým: Pantůček, Burš, Kuric, Fiala, Vlček, Semelka, Vagaši, Štuhlová

 
 
 

4.kolo

 

25.9.2016 jsme jeli na půdu Fk Louny. Soupeř nám dokázal vrátit úder z minulého týdne. Tentokrát jsme si nedokázali poradit před soupeřovou bránou. Nebyli jsme dostatečně důrazní  a prohráli 23:9. Druhý zápas jsme doslova narazili na Fk Ústí nad Labem. Kvalitní tým nám nedal téměř čuchnout k míči. Výsledek 6:31.

Sestava

1 tým : Urbánek, Antol, Fiala, Štuhlová, Musil, Vagaši, Fenin, Renka

2 tým: Harant, Kubík, Pantůček, Remuta, Semelka, Vavřička, Vlček, Zejnič

 

3.kolo

 

17.9. jsme odehráli 3.kolo krajské soutěže pro ročník 2008. První soupeř byl tým Louny/ Bílina, kteří jsou spojeny pro tuto soutěž. Naši borci si poprvé mohli vyzkoušet jaký to je odehrát zápas v anglickém stylu, kdy zápas doprovázel déšť. První poločas jsme se s tím těžko srovnávali. Nakonec jsme zabrali a druhý poločas jsme zápas otočili, ale v poslednchí vteřinách zápasu soupeř srovnal. Zápas skončil 6:6. Druhý zápas jsme sehráli s týmem Ervenice/ Jirkov. Naši se krásně rozjeli a soupeře přehráli 17:5. Některé akce jsme dokázali dohrát až do prázdné brány a kluci si to dokázali náležitě oslavit.

 Sestava: 
 
1 tým : Samec, Harant, Pantůček, Vavřička, Vlček, Remuta, Urbánek
 
2 tým: Štís, Fiala, Fenin, Vagaši, Musil, Vaníček, Štuhlová

 

 

2. kolo

 

Dne 11.9.2016 jsme odehráli na domácí půdě druhé kolo krajské soutěže pro ročník 2008. První zápas proti Děčínu jsme odehráli pěkný zápas , kdy se nám první poločas dařili spíše souboje 1:1. Druhý poločas už jsme ukázali i kombinace a naši dokázali vyhrát ve velké přestřelce 16:13. Druhý zápas jsme odehráli proti velice kvalitnímu týmu Teplic. Bohužel nám trvalo první poločas než jsme se srovnali s rychlou hrou soupeře. Druhý poločas už skončil cenou remízou. Celkové skóre se zastavilo na 9:15.

sestava

1 tým: Pantůček, Štís, Vlček, Rjaska, Šimánek, Semelka, Antol, Kočí, Čontofalská

2 tým: Remuta, Mordych, Samec, Vavřička, Vaníček, Harant, Urbánek, Švecová

 

Pozvánky

Program utkání:


 

Halové turnaje Koldům:

 

6.1. 2019 ročník 2010

20.1. 2019 ročník 2008

2.2. 2019 ročník 2006

10.2. 2019 ročník 2007

16.3. 2019 ročník 2011

30.3. 2019 ročník 2012

 


 

Výsledky uplynulého víkendu:

 

Česká Lípa - FŠ U19 2:3

branka: Verner, Dekař, Paunkovič

Česká Lípa - FŠ U17 2:3 na PK

branky: Dargaj 2

FŠ 2006 - Ústí  5:4

branky: Schubada 2, Sokol, Kopřiva, Šmejkal

FŠ 2007 - Ústí 5:3

branka: Řepa 3, Strouhal, Semelka

 


 

Rozpis haly a tělocvičny zima 2018/19

Rozpis tréninků podzim 2018 Lomská

Mistrovská utkání podzim 2018

Satelity přípravky podzim 2018

Autobusy podzim 2018

Rozpis tréninků UMT zima 2018/19

Rozpis školních tréninků na SSZŠ 18/19

Termínová listina jaro 2019

Pravidla sezóna 2018/19

Výživa fotbalistů

Kompenzační cvičení a protahování fotbalistů

video    video2    video Pavel Nedvěd

Trendy ve výchově fotbalistů
 


 

Naši partneři

Město Litvínov Ústecký kraj ASAS s. r. o. EG Capital

Rychlý kontakt

Zlatý certifikát FAČR

 

Trenérské složení 2018/19

 

Areál Lomská - Mapa

Letní stadión - Mapa

Sportovní hala Koldům - Mapa
 

Příspěvky - informace

Potvrzení o platbách pro VZP

Sportovní ředitel FK Litvínov a.s.
Vratislav Havlík
Tel: 724 676 157

Email: reditel.fklitvinov@gmail.com

 

Ředitel FŠ Litvínov o.p.s.
Zdeněk Kotalík
Tel: 724 676 152
Email: seftrener.fklitvinov@gmail.com

 

Sekretář mládeže
Mgr. Jan Novák
Tel: 724 676 154

Email: fklitvinovsekretar@seznam.cz 

 

  Navštivte náš Facebook
 

Rekonstrukce areálu Lomská z programu ROP

Revitalizace vnitřních prostor sportovní haly v Litvínově