KP Přípravek - ročník 01 - výhra na FŠ Most

Starší přípravka - ročník 01 - zajížděla ke čtvrtému jarnímu kolu krajského přeboru skupiny B na půdu Fotbalové školy Most. Hosté z Litvínova měli utkání pevně v rukou a nakonec z přehledem zvítězili 8 : 20 .....

Sestava A-tým :  Beran P. (Hanka D.) – Hanka D. (Beran), Činoveský J.,

Machala D., Jonáš J., Šroub J., Potluka Z.

Výsledek B-tým :  4 : 7 (0:3)

Sestava B-tým :  Novák Z. – Verner T., Radoš F., Havlínová N.,

Koudelka A., Nigrin O., Lišková T.

Průběh utkání :  Áčko sehrál první poločas velice vyrovnanou partii, kde se hlavně bojovalo o střed hřiště. Litvínovští šli do vedení, ale téměř vzápětí bylo vyrovnáno. Hostům se do přestávky ještě podařilo vstřelit branku a vyhrát tak 1 : 2. Do druhého poločasu nastoupil A-tým proti ročníku 02, který však vede krajský přebor. Rozdíl roku byl hned od začátku patrný. Domácí se vyrovnávali hostům pouze v kombinaci, ale ostatní HČJ byly na straně Litvínova a branky se sypaly. Výsledek se zastavil na 3:11. Konečný výsledek "áčka" byl tedy 4 : 13.

Béčko nastoupilo proti o rok mladším slušně a hned v úvodu se ujalo vedení. Pak však jejich hra upadla do podprůměru a zbytečné zbavování se míčů bránilo naší kombinaci. Sice jsme dali druhý gól, ale fotbal se objevil až ke konci poločasu, kdy jsme přidali i třetí gól a pak ještě měli tři 1000 procentní šance, včetně prázdné branky. Poločasový výsledek zněl 0:3 pro hosty z Litvínova. Druhý poločas po rázné domluvě byl zcela jiný. Padl asi i nejkrásnější gól této sezóny, když po dvou po sobě jdoucích narážečkách předložila Havlínová Radošovi míč do prázdné branky. Hosté měli více ze hry, ale domácí trestali téměř každou chybu Litvínova. Výsledek druhého poločasu zněl 4 : 4, celkově však "béčko vyhrálo 4 : 7.

Celkový výsledek utkání FŠ Most - FK Litvínov 8 : 20 (1 : 2, 3 : 11, 0 : 3, 4 : 4)

Hodnocení trenéra: Z prvním poločasem nemohu být spokojen, protože jsme nehráli naší hru a jen jsme se zbavovali míčů, které často končily na kopačkách soupeřů. Občas se tam objevovaly chybičky v posouvání hráčů, které domácí nevyužili díky včasnému návratu hráčů za míč. Sice jsme byli lepší v osobních soubojích, ale v kombinaci převládala domácí FŠ Most. Aź druhý poločas jsme konečně předvedli i několik pohledných kombinačních akcí, které vedli k brankám. Proto mohu být alespoň malinko spokejený i z celkové hry mužstva a nejenom s výsledkem, který pro nás samozřejmě není směrodatný.