KP přípravek - ročník 01 - Ostudná prohra v Žatci

Starší přípravka 01 zajížděla k dalšímu mistrovskému utkání krajského přeboru do Žatce. Litvínovští začali výborně a ovládali hru. Poté však jejich výkon připomínal katastrofu a domácí nakonec vyhráli 15:11 ..... 

 

Slavoj Žatec - FK Litvínov

15 : 11

    

      

Branky FK :  Potluka 4, Novák 3, Havlínová,

                    Lišková, Hanka, Jonáš                 

               

Výsledek A – tým :   9 : 3 (4:2)     

Sestava A-tým :  Šilhavý V. (Novák Z.) – Novák Z. (Šilhavý V.), Beran P.,

                          Machala D., Činoveský J., Koudelka A., Merhautová A.        

         

Výsledek B-tým :  6 : 8 (5:3)    

Sestava B-tým :  Jonáš J. (Hanka D.) – Hanka D. (Jonáš J.), Havlínová N., 

                          Radoš F., Lišková T., Potluka Z., Šroub J.,        

  

Hodnocení trenéra :  Ve 2. kole jarní části krajského přeboru přípravek ročníku 2001 jsme zajížděli na půdu Slavoje Žatec.  Po 6.minutách, když jsme vedli 0:4 všichni hráči naprosto vypnuli a co se dělo poté se již jen těžko vyjadřuje slovy.

     Áčko nastoupilo do utkání rychle a hned se ujalo vedení. Místo klidného fotbalu přišlo něco katastrofálního. Domácí převzali iniciativu a do poločasu již vedli 4 : 2. V druhém poločasu proti o rok mladším hráčům to bylo ještě horší. Po neskutečných individuálních chybách výsledek narostl na hrozivých 2 : 9. Až poslední dvě minuty se hráči rozpomněli, že jsou na mistrovském utkání a předvedli 3 krásné akce, z nichž brankou skončila pouze jediná. Výsledek a týmu tedy 9 : 3 pro Žatec.

     Béčko první poločas proti mladším klukům začalo skvěle a na branku se valil jeden útok za druhým. Vedení 0 : 3 mělo dodat klid do našich řad. Po zmíněných třech brankách jsme ještě jeli 2x sami na branku a naprosto nic nemělo nasvědčovat nějaké změně v utkání. Co se následně stalo známe snad jen z Hollywoodských filmů (kdy hlavní představitelé dostávají na frak a zázračně se probudí a svého soupeře nakonec zničí). Litvínovští hráči si asi pod dojmem snadného vedení mysleli, že se domácí porazí sami. Domácí zázračně ožili a výsledek otočili ve svůj prospěch na poločasových 5 : 3. V ppřestávce jsem musel použít známý "Fergusonův fén" a ten na hráče zapůsobil. Ve druhém poločasu mohli hosté celé utkání otočit i ve svůj prospěch, ale jejich nemohoucnost v zakončení tomu zabránila (nejméně 10 vyložených šancí nebylo proměněno). Druhý poločas B tým sice vyhrál 1:5 a celkově 6 : 8, ale konečný výsledek zněl 15 : 11 pro domácí Slavoj Žatec.

     Toto utkání se mi hodnotí velice těžko, protože v něm nenacházím žádné výraznější klady. Snad pouze prvních šest minut utkání, kdy jsme vedli a hráči dělali co měli. Pak už zde musím psát jen hrubé nedostatky, jako například zpracování / převzetí míče, které odpovídalo začínajícím fotbalistům. Tráva sice byla mokrá a míč měl velký skluz(zatím jsme trénovali jen na umělé trávě), ale to je jen chabá výmluva. I díky tomu se nedostávalo na naší obvyklou kombinační hru. Souboje, na které jsme se zaměřovali celou zimní přestávku, byly tragické (někteří do nich ani nechodili) a z toho také domácí těžili. V některých fázích utkání to vypadalo, jako kdybychom sebrali po cestě hráče a s těma nastoupili do utkání. Byl to zcela jasně nejhorší zápas za mého působení u týmu (přirovnatelný snad jen halovému turnaji ve Vilémově)

 

Někteří hráči se musejí nad sebou hodně zamyslet, protože s takovýmto přístupem k utkání jen poškozují své spoluhráče, kteří chtějí v utkání zvítězit !!!!!!!!!!!!!!!!!

« Zpět
dne: 16.04.2012

Naši partneři

Město Litvínov G7, a.s. SYNER s.r.o. Energo Electric, s.r.o. Ústecký kraj European facebook Fortuna TO DÁME

Rychlý kontakt

Trenérské složení 2017/18

 

Areál Lomská - Mapa

Letní stadión - Mapa

Sportovní hala Koldům - Mapa
 

Příspěvky - informace

Potvrzení o platbách pro VZP

Sportovní ředitel FK Litvínov a.s.
Vratislav Havlík
Tel: 724 676 157

Email: reditel.fklitvinov@gmail.com

 

Ředitel FŠ Litvínov o.p.s.
Zdeněk Kotalík
Tel: 724 676 152
Email: seftrener.fklitvinov@gmail.com

 

Sekretář mládeže
Mgr. Jan Novák
Tel: 724 676 154

Email: fklitvinovsekretar@seznam.cz 

 

  Navštivte náš Facebook
 

Rekonstrukce areálu Lomská z programu ROP

Revitalizace vnitřních prostor sportovní haly v Litvínově