27.11.11 Koldům

Fotbalová škola Litvínov pořádala ve sportovní hale v Litvínově u Koldomu turnaj přípravek ročníku 2004. Patronem turnaje byla Litvínovská uhelná společnost, člen Czech Coal Group a Krajského úřady ústeckého kraje. Turnaj se hrál na dvou hřištích.

„Díky kvalitním účastníkům měl turnaj výbornou úroveň," konstatoval šéftrenér litvínovské mládeže Zdeněk Kotalík. Hrálo se ve dvou skupinách.

Skupinu A tvořily: FŠ Litvínov B, Sparta Praha B, Forward One Děčín a FK Novosedlice.
Ve skupině B hrály: FŠ Litvínov A, Sparta Praha A, FK Litoměřice a FK Český lev Neštěmice.

Výsledky ve skupině A: Litvínov B - Novosedlice 9:0, Sparta B - Děčín5:2, Litvínov B - Sparta B 1:6, Děčín - Novosedlice 12:0, Litvínov B - Děčín 4:2, Sparta B - Novosedlice 16:0.

Výsledky ve skupině B: Litvínov A - Litoměřice 5:0, Sparta A - Neštěmice 5:2, Litvínov A - Sparta A 3:1, Litoměřice - Neštěmice 2:6, Litvínov A - Neštěmice 2:1, Sparta A - Litoměřice 5:1.

Souboje o medailové umístění měly výbornou úroveň. Finále bylo strhující. Hráči Sparty oplatili Litvínovským porážku ze skupiny a odvezli si vítězství. Odměnou pro pořádající FŠ Litvínov bylo pozitivní hodnocení trenérů všech zúčastněných mužstev.

Utkání o 3. místo: Litvínov B - Sparta B 1:4.
Finále: Litvínov A - Sparta A 3:4.

Konečné pořadí turnaje:
1. AC Sparta Praha A
2. FŠ Litvínov A
3. AC Sparta Praha B
4. FŠ Litvínov B
5. FK Český lev Neštěmice
6. FK Litoměřice
7. Forward One Děčín
8. FK Novosedlice.

Pořadatelé při slavnostním vyhlášení rozdávali také individuální ocenění:

Nejlepší hráč turnaje: Adam Boček - Sparta
Nejlepší střelec turnaje: Martin Staroščák - Sparta