Zimní soustředění Hora Svaté Kateřiny 2014

I letos jsme vyrazili do oblíbeného horského sportovního centra Hora Svaté Kateřiny. Pro nepřízeň počasí jsme tentokrát doma nechali oblíbené sportovní pomůcky boby a sáňky.

Projekt Soustředění žákovských družstev byl realizován s finanční podporou Ústeckého kraje.

1. den - 8.1.2014.

Po příjezdu jsme se přes mírné zmatky ubytovali a vybalili si věci. Před zpožděním obědem jsme si udělali výlet na místní "umělku" a po obědě (kuřecí vývar, guláš s těstovinami) následoval zkrácený polední klid a pak konečně první trénink v místní tělocvičně. Po večeři (rizoto) následoval dlouho očekávaný zápas ve florbale. Mužstvo zelených vedené trenérem Kotalíkem porazilo v napínavém utkání červený tým trenéra Janicha a ujalo se vítězství ve Světové sérii .

Po druhé večeři (rohlíky se sýrem, jablka) následoval hygiena a příprava na večerku. Ta se s ohledem na to, že kluci ještě nebyli pořádně utahaní trochu protáhla:-).

Fotky z prvního dne na stránkách fklitvinov04.rajce.idnes.cz:

2. den - 9.1.2014.

Po snídani (chléb s pomazánkou) si kluci dali utkání v basketbalu..

Oběd (bramborová polévka, čočkový salát s uzeným masem) některým borcům moc nevoněl, ale chovali se statečně. Po poledním klidu jsme vyrazili na místní umělku a po krátkém tréninku jsme si za příznivého, skoro jarního počasí zahráli fotbálek.

Po svačině (loupák, mléko) jsme šli opět do tělocvičny, kde kluci absolvovali trénink všestrannosti (stolní tenis, líný tenis, bambington, nájezdy ve florbale). Pak následovala večeře (špagety s omáčkou).

Po večeři pokračovala Světová série ve florbale. Po napínavém proběhu utkání dospělo k nerozhodnému výsledku a díky trefě v pátém prodloužení vyhrálo tentokrát mužstvo trenéra Janicha a srovnalo tak stav série na 1:1.

Před večerkou proběhlo bodování a vzhledem k náročnému dni bylo celkem rychle ticho:-)

Fotky z druhého dne na stránkách fklitvinov04.rajce.idnes.cz:

3. den - 10.1.2014

Budíček také proběhl v klidu a některým borcům se ani nechtělo z postele:-). Po snídani (rohlík s marmeládou) následoval branný závod. Borci byli rozděleni na základě losu do dvojic a během závodu odpovídali na 14 všeobecných otázek, které jim občas dělali problémy....

Po obědě (hovězí vývar, hovězí na smetaně) a poledním klidu následoval odpolední trénink v hale. Po svačině (rohlík s nutelou) pak už jenom dobrovolný trénink všestrannosti. Zbytek sportovců sbíralo síly na finálový zápas Světové série ve florbale za pomoci pomůcek jako PSP, tablety, mobily a vše co spotřebovává el.proud.

Po večeři (ryba se sýrem s bramborem) nastal zásadní okamžik celého soustředění. Finále světové série ve florbale. Po strhujícím průběhu skončil zápas nerozhodně. Rozhodovali samostatné nájezdy. Když se vystřídali všichni hráči včetně brankářů byl stav opět nerozhodný...Teprve ve třetí sérii, kdy se střídali hráči po jednom nájezdu se rozhodlo. ZVÍTĚZIL TÝM TRENÉRA KOTALÍKA!

Fotky ze třetího dne na stránkách fklitvinov04.rajce.idnes.cz:

4. den - 11.1.2014

Ráno se vstávalo opět trochu pomaleji:-) a po snídani (vánočka s kakaem) následoval poslední trénink. Při něm po krátkém rozcvičení proběhl finálový turnaj Mistrovství světa ve fotbale za účasti oblíbených celků trenéra Kotalíka - Brazílie, Itálie a Španělska.br/ >
Pořadí závěrečného turnaje Mistrovství světa: 1.místo - Brazílie (zelený tým), 2. místo - Itálie (modrý tým), 3 místo - Španělsko (červený tým)

Hned po turnaji jsme začali balit a ještě pře obědem (kolínka s kuřecí směsí) proběhlo vyhlášení soustředění. Pak už jsem jenom počkali až si rodiče přijedou pro kluky.

Fotky ze čtvrtého dne na stránkách fklitvinov04.rajce.idnes.cz:

5. den - 12.1.2014

V rámci soustředění pokračujeme účastí na Zimní lize v Dubí.

V průběhu hracího dne se zúčastní 2 týmy .

Černý tým (FK Litvínov 03, TJ Proboštov 04) - sraz 8:15 v Dubí:

Anděl, Kotalík J., Kotalík D., Rjaska, Běhounek, Truhlář, Koudelka, Zpěvák, Muller

Žlutý tým (TJ Proboštov 04, 1FC Dubí) - sraz 11:15 v Dubí

Kolodziel, Janich, Nejdl, Hejnal, Nigrin, Krippner Š., Krippner M., Mincer, Vrba, Kraft

dne: 08.01.2014