Důstojná prohra ml.dorostu s Libercem

FK Litvínov-FK Slovan Liberec 0:3(0:1)

Sestava-Michalko,Hajník,Khaur-Hamouz,M.Hrubý,Relich,Dub,Hasso-J.Hrubý,Jansa,střídali Čepek,Šanca,Pressl,Konopka.

V posledním mistráku podzimu jsme na Lomské přivítali dosud bezchybný a suverénní Liberec.Hosté dokazovali,proč jsou první.Mají ve svém středu několik nadstandartních hráčů,velmi dobře kombinují.Naši kluci vsadili na osvědčené zbraně-bojovnost,důraz v osobních soubojích,jednoduchou kombinaci.Celý první poločas se hrál z obou stran nadprůměrný fotbal,litvínovští pozorně bránili a byli favoritovi nepříjemným soupeřem.Škoda,že v poslední minutě první půle celá naše obrana zaspala při standartce hostů a ti se dostali poměrně lacino do vedení.Poločasu by slušela za naše nasazení a obětavost spíše remíza.Hned v úvodu druhé půle hosté přidali druhý gól a bylo rozhodnuto.Směrem dopředu nám toho hosté mnoho nedovolili,hrozili jsme hlavně ze standartek a pak se dvakrát ocitl v šanci Hajník,když se vysunul do útoku.Hosté závěr zápasu kontrolovali a zaslouženě vyhráli.Byli opravdu nejlepším týmem,jaký jsme v soutěži potkali.Litvínovští se za svůj výkon nemusí stydět,odvedli poctivou práci.Mnoho mužstev soutěže odešlo ze zápasu s Libercem s hrozivým debaklem a naši borci mu byli důstojným soupeřem!

dne: 26.11.2017