Cenné body U19 ze Sokolova

2.9. 2017

3. kolo divize dorostu

FK Baník Sokolov - FK Litvínov a.s. 0:2 (0:1)

Branky: ´10 Karlík, ´69 Stejskal

Sestava: Cafourek - Schubada, Hochel, Paunkovič, Beran - Kopal, Stejskal, Iliev, Karlík, Walter - Dekař

Střídali: Zadina, Verner, Hájek

Starší dorostenci odehráli  utkání na umělé trávě v Sokolově a po poctivém a pracovitém výkonu si odvezli všechny tři body.

Do utkání jsme vstoupili aktivně a vytvořili jsme si během úvodní dvacetiminutovky 4 tutové šance, když nejdříve hned v úvodu vysunul Dekař do šance Kopala, který svou jasnou šanci zazdil, záhy pak Dekař opět udržel na středu míč a našel z hlouby pole naběhnuvšího Karlíka, který už proměnil. Pak jsme ještě zazdili dvě supertutovky z bezprostřední blízkosti. Domácí tým se snažil dobývat náš kompaktní blok, ale jedinou šanci si vytvořil po rohovém kopu, kdy koníčkem hlavičkoval domácí hráč nad naši branku. V závěru půle hasil rychlý protiútok Hochel a byl vyloučen na deset minut a domácí nás přišpendlili k našemu vápnu, ale šanci si pořádnou nevytvořili.

Ve druhé půli oboum soupeřům docházely síly a tempo hry upadalo. Domácí měli více v držení míč, ale v obraně jsme pracovali parádně. Rozhodující moment přišel dvacet minut před koncem, kdy si Iliev poradil se dvěma hráči ve vápně a nahrávkou pod sebe našel na penaltě Stejskala, který míč uklidil do sítě a pojistil naše vedení. Pak už jsme si vedení hlídali, domácí nás v poslední pětiminutovce zatlačili a vytvořili si tlak v našem vápně, z čehož resultovala jejich největší šance utkání, kdy trefili břevno.

Utkání nás stálo hodně sil, na umělé trávě taky hodně bolelo, ale kluci to odmakali a zaslouženě vyhráli.

fotogalerie z utkání

dne: 03.09.2017

Mistrovská utkání podzim 2017

Autobusy podzim 2017